34 yaşındayım. 1 aydır düzenli olarak her sabah uyandığımda tuvaletim geliyor?

34 yaşındayım. 1 aydır düzenli olarak her sabah uyandığımda tuvaletim geliyor fakat dışkım yumuşak ishal gibi değil fakat katıda değil.günde 1kez tuvalete çıkıyorum.bağırsaklarımda gurultu ve gazda oluyor.sebebi ne olabilir.teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Normal değil anlattığınız durum. Mide ve/veya bağırsak sisteminizde hastalık olabilir.Bir gastroenteroloji doktoruna başvurmalısınız.