3,5 yaşında oğlumun kan sonuçlarını yorumlayabilirmisiniz

merhaba kolay gelsin 3,5 yaşında oğlumun kan sonuçlarını yorumlayabilirmisiniz WBC 2,83 LYMF 1,27 GRAN 1,33 MON 8,2 MCV 75 RDWS 50,8 PDWC 34,2 CRP NEGATİF DEMİR (FE) 31 DEMİR BAĞLAMA KAP. 384

Tahlil.com Cevabı : WBC değeri düşük gripal bir enfeksiyon geçiriyor olabilir, 10-15 gün sonra tekrarlatmanızı öneririz, MCV değeri düşük kansızlık açısından tedavi verilmelidir..