3.5 yaşındaki oğlum 10 günlük bir ishal süreci atlattı

3.5 yaşındaki oğlum 10 günlük bir ishal süreci atlattı. ilk gaita tahlilleri şöyleydi:8-10 eritrosit cyst entamoeba histolytica.görüldü. tahlilden sonra 6 günlük bir flagly kullandık. yeni tahlil:mukuslu, cyst entamoeba hıstolytıca. 1-2 lokosit 0-1 eritrosit rota virus: negatif. değerlendirir misnz

Tahlil.com Cevabı : Eğer ishal kesildi ise kist için tedaviye gerek yoktur, ancak devam ediyorda tedavi 10-14 gün süre verilmelidir..