3.5 yasındaki oglum 6 gecedir cok siddetli karın agrısıyla uyuyamıyor. Gunduzleri durumu iyi, nadiren agrisi oluyor?

3.5 yasındaki oglum 6 gecedir cok siddetli karın agrısıyla uyuyamıyor. Gunduzleri durumu iyi, nadiren agrisi oluyor. Ishal yok, kakasını normal yapıyor, ates yok, istahı normal. Ultrason normal, lenf nodları buyuk, barsaklar hareketli. Muayene bulguları normal. Kan tahlili ve idrar tahlilinde referans degerlerin disindakiler sunlar:Crp 40.2 (<2.8 olmalı)Monosit oranı 23 (<6)Monosit sayısı 1,5 bin/ul (<0,7 bin)Eritosit (rbc) 3.69 (3.8-5.1)Hemoglobin (hgb) 10.4(11-14.5)Hematokrit(htc) 28.6(32-43)Trombosit dagilim araligi (pdw) 7.9 fl (9-17)P lcr 9.6(13-43)Cocuk doktoru ve cocuk cerrahı bir tanı koyamadı

Tahlil.com Cevabı : CRP yüksekliği enfeksiyon durumlarında görülebilir, ayrıca hafif de olsa kansızlık bulguları var