3,5 yaşındaki oğlumun tahlil sonucu ve akdeniz anemisi olabilir dediler?

3,5 yaşındaki oğlumun tahlil sonucu ve akdeniz anemisi olabilir dediler ailemizde kimsede yok birde sizden yorum almak istiyorum NE 28,9 LY 64,9 MO3,9 LY 5 10^3/U HGB 11,9 HCT 35,3 MCV 67,6 MCH 22,9 RBC 5,22 10^6 /UL

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık ile ilgili araştırma yapılması ve demir eksikliği varsa tedaci edilmesi daha sonra değerlerinde düzelme olmazsa hemoglobin elektroforezi yapılarak değerlendirilmesi gerekir..