36 hafta 4 günlük hamileyim idrar tahlilinde proteim pozitif çıktı ne anlama geliyor??

en 36 hafta 4 günlük hamileyim idrar tahlilinde proteim pozitif çıktı bakteri cok bol eritrosit m 5 lökosit m 2 skuamoz epitel 441 çıktı bunlar ne anlama geliyor öğrenebilirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Gebeliği son üç ayında idrarda bazı problemler olabilir, protein  1 + ve eritrosit çıkması yakından takip edilmelidir..