37 haftalık. gebeyim bebeğim 30-31 hafta. 2700 gr ken şimdi 2500 gelişim geriliği olur mu?

37 haftalık. gebeyim bebeğim 30-31 hafta. 2700 gr ken şimdi 2500 gelişim geriliği olur mu?Demirim düşük idrarda 11 bakteri 4 eritrosit 8 epitel var

Tahlil.com Cevabı : İdrarda bakteri olması pek olağan değil.Enfeksiyon olabilir.Doktorunuz gerek görürse idrar kültürü isteyebilir.Demir düşüklüğü için de ilave demir takviyesi almanız gerekebilir.