37 haftalık hamileyim d

Merhaba , 37 haftalık hamileyim doğum için verdiğim son tahlilimde T4 8.10 (12.00-22.00) Tsh 2.130 (0.300-4.200) Gebeliğimin en son 20. Haftasında yaptırdığım tahlillerde normalmiş yinede Dr um beni dahiliyeye yönlendirerek levotirona başladık ama içim rahat değil bir endokrinoloğa görünmelimiyim?

Tahlil.com Cevabı : İçiniz daha rahat edecekse Endokrinoloiye gitmenizi öneririz..