37 yaşında Erkek için yorumlayabilir misiniz

Diyetisyenimin tavsiyesi ile detaylı kan tahlili yaptırdım. Kan Tahlil Sonucunda Bold karakterlerle belirtilen değerler: DEMIR : 24 ug/dl HDL Kolesterol 28 mg/dl LY% : 25.7 WBC : 7.09 10^3/ul değerlerini 37 yaşında Erkek için yorumlayabilir misiniz.Tüm sonuçları da mail ile iletebilirim.

Tahlil.com Cevabı : Serum demir seviyeniz düşük, ancak hemoglobin seviyeniz normal ise sorun yoktur. Diğerlerinde ciddi bir sorun görünmüyor..