37+5 günlük hamileyim idrar tahlili yaptırdım.

37+5 günlük hamileyim idrar tahlili yaptırdım.7-8 lökosit,3-4 epitel hücre görüldüğü yazıyor.Yanma,sık idrara çıkma problemim yok,sadece bir kaç gündür sıkışmış halde tuvalete gittiğim halde çok az idrar yapıyorum.enfeksiyon olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon varlığı ile ilgili en doğru bilgiyi idrar kültürü testi varir.Doktorunuz gerek görürse bunu ister