39 yaşındayım benim geçmişim çok şatafatlıydı.korumasız birlikte olduğum yabancı uyruklu bayanların sayısını ben bile bilmiyorum?

merhabalar 39 yaşındayım benim geçmişim çok şatafatlıydı.korumasız birlikte olduğum yabancı uyruklu bayanların sayısını ben bile bilmiyorum.ancak yaklaşık 3 yılı aşkın bir süredir.tövbe ettim.bugün hiv1.hiv2.antikor serum tahlili yaptırdım.sonuç 0,224 negatif çıktı. tekrar yaptırmam gereklimi

Tahlil.com Cevabı : Merak etmeyin sonucunuz temiz:)