60. gunde HIV 1 / 2 Antijen ve Antikor testleri verdim sonra HIV PCR DNA testi verdim

Merhaba Hocam 60. gunde HIV 1 / 2 Antijen ve Antikor testleri verdim sonra HIV PCR DNA testi verdim hepsi negativ. Lakin kendimi chox kotu hiss ediyorum halsiz oluyorum. Bogaz agrilari nerdeyse 50 gundur boyleyim, Lutfen yardim edin.

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarınız negatif çıkmış. Şikayetleriniz için dahiliye ya da enfeksiyon hastalıkları bölümlerine muayene olabilirsiniz.