39 yaşındayım. yapılan testlerde kollestrol 240, ldl 137, trigliserid 309, ast 83?

39 yaşındayım. yapılan testlerde kollestrol 240, ldl 137, trigliserid 309, ast 83, albumin 5.4, potasyum 6.5 ve açıklama bölümünde hemolizli olarak belirtilmiş. ayrıca wbc 3.97, hct 40.2 ve plt 74.2 çıktı.Yağlar yüksek, hipoglisemi atakları yaşıyorum son ölçümde 57 çıktı 1.5 yıl andtidepresan ilaç kullandım bunun etkisi olabilirmi Bu kan sonuçlarımı değerlendirebilirmisiniz lütfen

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol ve trigliserit değerlerinizdeki yükseklik ile depresyon ilacı arasında direkt bir ilişki yok