4 aralık pazar günü kan tahlili yaptırdım beta hcg 37.7 çıktı 6 aralıkta yaptırdım 97.7 çıktı artış normal mı acaba yoksa düşük bir artış mı oluyor?

enim son adet tarihim 1 kasım ... 4 aralık pazar günü kan tahlili yaptırdım beta hcg 37.7 çıktı 6 aralıkta yaptırdım 97.7 çıktı artış normal mı acaba yoksa düşük bir artış mı oluyor

Tahlil.com Cevabı : Yükselmesi iyi gibi duruyor.Bir kaç kez daha kan vererek yükselmenin iyi olup olamadığını kontrol edebilirsiniz.