kan testi yaptirdim hcg222 cikti 8 aralikta 491 cikti ama dr haftama gore dusuk buldu nedemek?

Son adet tarihim 1 kasimdi 27 kasimda kahverengi leke geldi 28 kasimdada 1 damla kan geldi 30 kasim ve 2 aralikta evde test yaptim pozituf cikti 5 aralikta kan testi yaptirdim hcg222 cikti 8 aralikta 491 cikti ama dr haftama gore dusuk buldu nedemek?

Tahlil.com Cevabı : Bebek rahme yerleşirken geç yerleşmiş olabilir bu nedenle kan değeriniz düşük çıkıyo olabilir. Siz gün aşırı kan vererek kan değerinizin katlamasına bakabilirsiniz.