4 aydır düzenli olarak adet kanaması görüyorum. Hamile olabilir miyim?

4 ay once bi iliski yasadim sürtünme yoluyla bosalma olmadi 4 aydir duzenli adet goruyrm test yaptim ama karnimda buyume var anlamıyorum sis karnim gebelik olurmu yardimci olun sorumu yanitlayin lütfen karnim sis anlam veremiyrm bu durumda gebelik olur mu

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında pek çok kez düzenli adet kanaması görülmüşse hamilelikten söz edilemez.  Şikayetlerinizin sebebi başka bir neden olabilir. Önerimiz ilgili doktora muayene olmanızdır.