Sürtünmeli ilişki yaşadım ve bu ay adetim 5 gün gecikti bunun hamilelikle bir alakası var mıdır?

Hocam 21 mayısta sürtünmeli ilişki sonrası boşalma oldu fakat vajinaya gelip gelmediğini bilmiyorum.. Bunun üzerine 5 kez her ayın 24 ünde 7 gün süren adetimi oldum.. Fakat bu ay adetim 5 gün gecikti bunun hamilelikle bir alakası var mıdır? Gecikmenin sebebi nedir?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında düzenli olarak adet kanaması yaşadığınız için bu ay ki adet gecikmenizin hamilelikte bir ilgili olamaz. Gecikmenin pek çok nedeni olabilir. Bu nedenleri anlamak için ilgili doktorun muayenesi gereklidir.