4 aylık evliyim adetim bugünle 13.gün gecikti şüphelenip kan testi yaptım 1,20 çıktı

 4 aylık evliyim adetim bugünle 13.gün gecikti şüphelenip kan testi yaptım 1,20 çıktı dr. adet görmezsen 10 ile 15 gün sonra tekrar yapalım gecikmeli döllenme olabilir dedi yumurtalarım temiz çıktı bugünde sol kasıklarım ağrıyor hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Negatif çıkan bir gebelik testi sonrası hamilelikten söz edilemez.Bu durumda hamilelik yoktur.