Merhabalar benim adet dönemim Sürekli 3 veya 5 gün arası gecikiyor.33 veya 35 günde adet görüyorum

Merhabalar benim adet dönemim Sürekli 3 veya 5 gün arası gecikiyor.33 veya 35 günde adet görüyorum Son adet tarih19 aralık bu tarihten sonra eşimle korunmadan birlikte olduk bugün 36.gün ve adet olmadım.ilk ilişki tarihi 27 aralıksizce hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik şüpheniz var ise ve daha önemlisi beklenen adetinizde en az 1 haftalık bir gecikme varsa idrarla bir gebelik testi yapın veya bir sağlık kuruluşuna başvurup Kanda Beta HCG testi yaptırın.Hamile olup olmadığınızı anlamanın en kolay yolu bu.Gerekirse test sonucunu da bize sorarak yorumlarımızı alabilirsiniz.