4 aylık hamıleyım sekerım yuksek cıkıyor 3 cu ayın sonunda seker yuklemesı yapıldı sonra HbA1C dıye bır test yapıldı sonucu 5 .7 cıktı

 4 aylık hamıleyım sekerım yuksek cıkıyor 3 cu ayın sonunda seker yuklemesı yapıldı sonra HbA1C dıye bır test yapıldı sonucu 5 .7 cıktı buna gore sonucum ne seker hastasımıyım tasekkurler

Tahlil.com Cevabı : HbA1C testiniz normal çıkmış, iğer sonuçlarla birlikte bir endokrinoloji uzmanı en doğru değerlendirmeyi yapacaktır.