4 aylık hamileyim tiroit degeri 4.00 çıktı ilaç kullanmıyorum acaba bebeğe bi zararı varmı ilaç kullanmam gerekirmi doktorum ilaç vermedi bilgi verir misiniz?

4 aylık hamileyim tiroit degeri 4.00 çıktı ilaç kullanmıyorum acaba bebeğe bi zararı varmı ilaç kullanmam gerekirmi doktorum ilaç vermedi bilgi verir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Tiroid değeri olarak TSH dan bahsediyorsanız.Hamilelik için bu yüksek bir değer