4 gün bir kaç gün içinde adet olmam gerek acaba hamilelik var mı lütfen yardımcı olur musunuz çok tedirginim?

Merhabalar benim sorum olacaktı ilişkiden sonra ertesi gün hapı kullandım boşalma olmadı ilacı kullandıktan sonra ki ay normal adet oldum bir sonraki ay kahve rengi adet gibi geldi 4 gün bir kaç gün içinde adet olmam gerek acaba hamilelik var mı lütfen yardımcı olur musunuz çok tedirginim?

Tahlil.com Cevabı : Birliktelik sonrası normal regl döngüsü devam ettiği için hamilelikten söz edemeyiz.