4. gün hıv tesi yaptırdım değerlerim hıv 0.166 . anti hcv 0.022 hbsag 0.606 negatif bunların hepsi nasıl sizce?

Hocam öncelikle bu hizmetiniz için teş ederim ben yaklaşık 21 gün önce şüpheli bi ilişkiye girdim ilk defa böle bişi yaptım sonrasında pişmanlık falan malum sonra bende korku hasıl oldu ya aıds oldu isem diye 4. gün hıv tesi yaptırdım değerlerim hıv 0.166 . anti hcv 0.022 hbsag 0.606 negatif bunların hepsi . bide 10.  anti hcv 0.08 negatif çıktı hbs ag 0.16 negatif çıktı evliyim çok tedirgin oluyorum eşime falan bulaştırırım diye ALLAH beni bi daha böle hatalara düşürmesin inş yardımlarınızı bekliyorum iyi çalışmalar

Tahlil.com Cevabı : Merak etme .Test sonuçların normal

s***** :

hıv 0.166 çıkması normal mi..yani negatifmi.bu virüsün olmadığınımı gösterir değer sanki yüksekmiş gibi geldi bana ...

Cevap:

Sana öyle gelmiş ama bize yüksekmiş gibi gelmiyor, sonucun normal.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.