4 gün önce eşim laparoskopiyle safra kesesi ameliyatı oldu .Cinsel ilişki bir sorun olur mu ?

Hocam 4 gün önce eşim laparoskopiyle safra kesesi ameliyatı oldu şuan çok iyi, biz bebek istiyoruz ve bu ara ovulasyon günüm sizce Esim için bi sorun olurmu cinsel ilişki umarım yanıtlarsınız. Şimdiden teşekkürker

Tahlil.com Cevabı : Eşinizin genel durumu iyi ise, ve doktorunuzunda bu konuda bir öneri veya uyarısı yok ise eşinize, ilişkiye girmenizde sakınca yok