Ters ilişki kabızlık yapar mı?

Kız arkadasımla yaklasık 1.5 senedir ayda en fazla 1 veya 2 kez olmak üzere ters ilişki yaşıyoruz.En son ters ilişkiye girdiğimizde önünden kan geldi bu bakirleiğini bozmusmudur.Son olarakda ikinci sorum ters ilişki kabızlık yapar mı?

Tahlil.com Cevabı :

Bu ilişki biçimi doğal bir yol olmadığı için önerilmemektedir.Ters ilişki hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.