4 gün önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. erkek arkadşımda boxer vardı o şekilde boşaldı.

4 gün önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. erkek arkadşımda boxer vardı o şekilde boşaldı. ama o sırada boxer vajinamın üst kısmındaydı. giriş kısmına değmiyodu. sonrasında duş aldım. bugun akıntım oldu peçeteyle sildiğimde çok az pembe bi leke oldu. hamile kalmış olamam dimi ? ağustosun 2 sinde adet olmam gerekiyo. ilişkiyi 12 temmuzda yaşadık. yumurtlama dönemime denk gelmiyo sanırım. pembe leke beni korkuttu. hamilemiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalmanız mümkün değil.