4 mayısta ve ben haftasına adet oldum daha sonra haziran ve temmuzda da düzenli bir şekilde normal seyrinde adetimi gördüm iki defa. Şuan adetime 17-18 gün var

İyi akşamlar sevgilmle sürtünme yoluyla tam birleşme olmadan bir araya geldik 4 mayısta ve ben haftasına adet oldum daha sonra haziran ve temmuzda da düzenli bir şekilde normal seyrinde adetimi gördüm iki defa. Şuan adetime 17-18 gün var göğüslerimde hassasiyet ve meme ucu çevremde büyüme var bu bir yumurtlama dönemi midir yoksa hamilelk belirtisi mi

Tahlil.com Cevabı : Yumurtlama belirtileriniz olabilir.