4 jenerasyon Hıv testim negatif

Hocam 4.jenerasyon hiv duo testim negatif suphli iliskiden 24 gun sonra olmustum ve bu teste guvnmemi solediler bende nisamlimla surtunme yoluyla ve ağızdan yolla iliski yasadim ve 2 gun sonra karin agrisi ishal halsizlik basladi nisanlimda smdi korkmya bsldm acaba nye bole oldu bulsmismdr hcm yrdm edn

Tahlil.com Cevabı : HIV ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor. AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında deatylı bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtilertenı ve tedavisihttp://tahlil.com/tag/hiv