4 senelık evlıyım ve 3 yılldır korunmuyoz ama cocugumuz olmuyo hormon testı yaptılar bır sorun yok dedıler?

en 4 senelık evlıyım ve 3 yılldır korunmuyoz ama cocugumuz olmuyo hormon testı yaptılar bır sorun yok dedıler ama alttan bakmadılar acaba neden olmuyor esım ıcıme bosaldıgı zaman hemen hemen sankı butun menıler dısarı akıyo bununda etkısı varmıdır

Tahlil.com Cevabı : Hayır bu durumun hamile kalamamanızda direkt etkisi yoktur.Eşiniz boşaldıktan sonra çıkan ilk spermler bile hamile kalmanıza yeterlidir.Hatta zevk suyu olarak bilinen prostat sıvısında bile sperm olabilir.Yine de ilişki sonrası bir süre sırt üstü yatmanızda yarar bulunmaktadır.