Ben 40-43 gun sonra vidas hiv duo ultra yaptirdim hepatitler vdrl-tpha falanda oldu onlarda negatif çıktı?

Merhaba ben 40-43 gun sonra vidas hiv duo ultra yaptirdim hepatitler vdrl-tpha falanda oldu onlarda negatif çıktı.. Sonra 60-64 gibi elfa combo oldu oda negatif çıktı.. En son oldugum bu comboda antikor 17 ydi. Baraj. 25 neden artmis. Artık degismez. Değil mi ? 3-6-12 ay diyen yerler var ondan ? Teşekkürler simdiden ..

Tahlil.com Cevabı : Sizin gibi HIV korkusu nedeniyle kafası karışmış ve gereksiz ayrıntılara kafa yoran bir çok okurumuz var.Sonuçlarınız normal.
Siz yine bildiğinizi yapacaksınız ama aşağıdaki bağlantıdaki yazıları dikkatlice okumanızı öneriyoruz.
http://tahlil.com/hiv-testi-ve-aids-ile-ilgili-sikca-sorulan-soru-ve-cevaplar