4 yaşında kızımın gece yarısı bacak ağrısı şikayetiyle hst ye başvurduk

slm 4 yaşında kızımın gece yarısı bacak ağrısı şikayetiyle hst ye başvurduk sonuç idrar yolu enf dendi kan değeri kreatinin :0.3 potasyum : 5.2 crp türbidimetrik :32.58 rbc :5.1 plt :500.90 mcv :72.10 mpv :6.084 pdw:19.43 mono%: 11.72 eos% 0.27 idrar sonucu eriyrosit:eser yüksek lökosit:1 pozitif

Tahlil.com Cevabı : Evet sonuçları idrar yolu enfeksiyonu ile uyumludur, tedavi olmasını öneririz, kız çocuklarında tedavi bittikten sonra idrarın temizlendiğinin kontrol edilmesi önemlidir..