4 yaşındaki oğlumun her iki ayak bilekleri ve tarakları çıkıyor nasıl bir çaresi var yardımcı olur musunuz?

 Merhabalar 4 yaşındaki oğlumun her iki ayak bilekleri ve tarakları çıkıyor nasıl bir çaresi var yardımcı olurmusunuz? teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Çocuk hastalıkları konusunda deneyimli bir ortopedi uzmanına başvurabilirsiniz.Tercihen bir üniversite hastanesine müracaat ediniz.