Kız arkadasımda kanama oldu ilişkiye girmedik ama 3 gundur kan geliyo ve ne yapcagımızı bilmiiyoz bı yardımcı olabilir misiniz ?

 Kız arkadasımda kanama oldu ilişkiye girmedik ama 3 gundur kan geliyo ve ne yapcagımızı bilmiiyoz bı yardımcı olabilir misiniz acil kimseye de soramıyoruz yanlıs anlarlar diye

Tahlil.com Cevabı : Geçmiş olsun, eğer normal bir adet kanaması değilse vakit geçirmeden bir kadın doğum uzmanına başvursun arkadaşınız

t********** :

sayın hocam ben kız arkadaşımla ilişkiye gircez arkadan yaparsak kana gibi bişiler olurmu acaba

Cevap:

Bu tür ilişkiler doğal değildir, normal olmadığından ağrı, kanam gibi durumlar olabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.