40 günlük bebeğimin sürekli karın ağrısı var

40 günlük bebeğimin sürekli karın ağrısı var ve ishal gaita testinde 1-2 lokosit 5-6 maya hüçresi görüldü yazyıyor dr bıfıform ek gıda takviyesi verdi bu ne anlama geliyor ishalin geçmesi için başka ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Sitemizde temel olarak tahlil yorumluyoruz.Sadece tahlil sonucunun normal olduğunu söyleyebilirim.tedavi ve ilaçlar konusunda doktorunuza danışın