40 qün önce kournmasz ilişkım oldu intaniyede bulunn doktor bna elisa tsti olmamı söyledi.

 40qün önce kornmasz ilişkım oldu intaniyede bulunn doktor bna elisa tsti olmmı söyldi.Sonçlrım ANTİ HCV 0.09 - 0.099 ANTİ HİV - 0.18 - 0.099 HBSAG - 0.15 - 0 -1 iu/ml .Dr kafana takılcak bişyyok dedı istrsn tkrar yaparz 1 ay sonra dedi Sizce bu drumun diğer aylrda pozitif olma olasılıgı %Kaç

Tahlil.com Cevabı :  Sonuçlarınız negatif yani normal ancak şüpheli ilişki sonrası HIV enfeksiyonuna yakalanma endişesiyle çoğu zaman doktora da danışmadan test yaptıran okurlarımız için, hangi HIV testinin ne zaman yapılacağı ve nasıl yorumlanacağına dair bir yazı hazırladık. Tahlil.com doktorlarının hazırladığı yazıımızı okumanızı öneriyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hangi HIV testi ne zaman yapılmalıdır?