Merhabalar Doktor Bey ; Yardımcı Olursanız Çok Mutlu Edersiniz

Merhabalar Doktor Bey ;Yardımcı Olursanız Çok Mutlu Edersiniz Beni Anti HCV (ELISA) ANTİ HCV - 0.08 - S/CO NEGATİF 1 Anti HIV (ELISA) ANTİ HIV - 0.4 - S/CO NEGATİF 1,0 HBsAg (ELİSA) HBsAg - 0.18 - S/CO NEGATİF 1 Korkuyorum Doktor Bey Kötü Bişey Varmıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Her 3 test de negatif çıkmış.Korkacak bir şey yok