41 yaşında bekarım adetimde düzensizlik vardı kan tahlili yaptırdım sonuçları yorumlarmısınız?

41 yaşında bekarım adetimde düzensizlik vardı kan tahlili yaptırdım sonuçları yorumlarmısınız? FSH 38,,91 Referans aralığı Folliküler faz 1.8 -9.7 ovulasyon 2.7-33.6 luteal faz 0.8-8.6 postmen 22.9-116

Tahlil.com Cevabı : Kanı adetinizin hemen sonrasında verdiyseniz FSH değeriniz yüksek çıkmış.Bu da normal değil.