41 yasında evli bir bayanım. Tetkik Adı Birim Min Max Sonuç Tar. ELİZA İ1000 ?

41 yasında evli bir bayanım. Tetkik Adı Birim Min Max Sonuç Tar. ELİZA İ1000Sonuc Açıklama Anti HCV (Mikropartikül ImmünAssay-Meia) index < 1.0 1.0 Pozitif11.61 (POZİTİF) ÇİFTÇALIŞILMIŞTIR bunun anlamı nedir acaba cok bu tehlikeli normal değerler ne olmalı?

Tahlil.com Cevabı : Hepatit C testi pozitif görülüyor.Ancak hemen panik olmayın HCV RNA denilen bir test ile de bunun doğrulanması gerekiyor.Bir enfeksiyon hastalıkları veya gastroenrteroloji uzmanına başvurun