44 yasındayım telesamiyim (kansızlık) kan değerlerim ve demir oranlarım cok düşük çıkıyor

44 yasındayım telesamiyim (kansızlık) kan degerlerim ve demir oranlarım cok düsük cıkıyor. Midemdeki rahatsızlık nedeniyle kan hapı,surubu ve ignesi kullanamıyorum.gittigim doktorlar bir cözüm bulamadı.sizin bir öneriniz var mı?

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık tedavisi uzun solukludur.Bir hematoloji uzmanı tarafından tedavi ve takip edilmelisiniz