45 yasında bır bayanım vücudumun sağ tarafımda kısa süreli oluşan güç ve his kaybı sebebi ile doktorumun istediği kan tahlıli

45 yasında bır bayanım vücudumun sağ tarafımda kısa süreli oluşan güç ve his kaybı sebebi ile doktorumun istediği kan tahlılinde serbest t3 2.29, serbest t4 0.68 Tsh 1.50 trigliserid 204 kolestrol 200 mchc 31.0 mch 28.3 yorumlarmısınız

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol değeri normalin üst sınırında  ve trigliserit değerleri yüksek, bu konuda düzenli egzersiz ve diyet ilk aşamada bunları düşürmede etkili olacaktır.