45 yaşındayım erkeğim dalak büyümesi var kan tahlillerimde bu sonuçlar anormal olarak çıktı.Bu değerler ne anlama geliyor.teşekkürler..

dalak kraniokavdal boyutu 144 mm olup grade 3 artmıştır. WBC 3.83(4-10) PLT 117.00(145-400) MPV 13.50(6.5-12) TBIL 1.98(0.1-1.2) ..45 yaşındayım erkeğim dalak büyümesi var kan tahlillerimde bu sonuçlar anormal olarak çıktı.Bu değerler ne anlama geliyor.teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle muayene bulgularınız ve buna göre yapılacak diğer testlere göre yorum yapılabilir..