45.gunde gatada antı hıv 1\2 testı oldum ve ıkısı de negatıf geldı

slmlar hocam ben ılk olarak 45.gunde gatada antı hıv 1\2 testı oldum ve ıkısıde negatıf geldı ve 95. gundede memlekımde bız ozel hastanede elısa card test yaptırdım sonuc antı hıv negatıf referans degerı negatıf yazıyordu bu sonuclarla konuyu kapatabılırmıyım lutfen yardım edermısınız...

Tahlil.com Cevabı : HIV testleri ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. http://tahlil.com/aids-hiv-elisa-testleri-ne-zaman-sonuc-verir-hiv-suphesinde-en-hizli-tani-testi-nedir