İlişkiye girdiğim bayan ve benim HIV testi sonuçlarımı değerlendirir miyiz?

hocam ilişkiye girdiğim bayan dişçide çalışıyo iş yeri benle ilişkiden 45 gün ÖNCE dev hast hıv testinden geçirmiş sonucu negatif gördüm ilişkimizden 120 gün SONRA bizzat testte götürdüm kendisini devlet hast. yine negatif geldi ayrıca benimde 49.gün tıp fak.inde anti hıv 1_2 negatifim var durumum?

Tahlil.com Cevabı : HIV testi sonuçların normal ancak HIV ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor. AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında deatylı bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtilertenı ve tedavisihttp://tahlil.com/tag/hiv