48 gün sonraki idrar testi negatif bu durumda gebelik var mıdır?

18haziranda bir ilşkm oldu.30haziranda hcg sonucu 0.17 çıktı.2 temmzda ve 30 temmzda adet oldum ama son adetim çok az.5ağustosda idrarda test yaptm negatif çıktı.18 hazirndan sonra bi ilşkm olmadı.ilişkiden 12 gn sonraki hcg değeri 0.17-48gün sonraki idrar testi negatif bu durumda gebelik varmıdır?

Tahlil.com Cevabı : Bütün testler negatifken hamilelik bahsedemeyiz.