48 yaşındayım sürekli başım dönüyor, vertigo teşhisiyle hastaneye yatırıldım;

 48 yaşındayım sürekli başım dönüyor, vertigo teşhisiyle hastaneye yatırıldım. tahlil soçlarım = pH    7.0, RBC    5.77, HGB    11.9, HCT    36.9, MCV    64.0, PLT    421, NEU#    5.8, LYM%    20.3, NEU%    70.1, Trigliserid    139. beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Kan değerlerinizde hafif bir düşüklük söz konusu ancak bu snuçlar bdönmeniz hakkında net bir bilgi vermiyor.Nöroloji ve KBB bölümlerine danışmalısınız