5 ay önce sevgilimle sürtünme yoluyla bı ilişkiye girdik göbeğimin biraz alt kısmına boşaldığını söylüyor hemen sildim 5 defa da adet oldum

5 ay önce sevgilimle sürtünme yoluyla bı ilişkiye girdik göbeğimin biraz alt kısmına boşaldığını söylüyor hemen sildim 5 defa da adet oldum 2 gün sonra 6. Adeti olacağım.ama içimde bı korku var biraz karnım büyüdü ama yağ gibi yumuşak bı doku bide arada sırada kokuları değişik alıyorum bunun dışında hiçbir belirti yok gebelik riski var mıdır

Tahlil.com Cevabı : Kesinlikle gebelik ihtimali yok içiniz rahat olsun. Hele belirttiğiniz ilişki türü de zaten hamilelik yönünden risk bulundurmuyor.Üstelik arka arkaya 5 kere de adet olmuşsunuz.İlişki sonrası adet görülmesi hamilelik ihtimalini ortadan kaldırır.
Bu yönde psikolojik yönden bir rahatsızlık hissediyorsanız psikolojik yönden de destek almanız gerekebilir.
İyi günler dileriz.