Hocam merhaba kız ardaşım en son 13 mart da adet oldu. 26 martda çıplak sürtünme ile ilişkimiz oldu boşalma vs cinsel ilişki de yok. Bu ay olması gerekenden 3 gündür erken oldu.

Hocam merhaba kız ardaşım en son 13 mart da adet oldu. 26 martda çıplak sürtünme ile ilişkimiz oldu boşalma vs cinsel ilişki de yok. Bu ay olması gerekenden 3 gündür erken oldu 5 Nisanda.Regli öncesi şişkinlik sivilce belirtileri vardı. Şuanda da normal seyrinde ilerliyormuş.Sorum yerleşme kanaması olsaydı regli öncesi belirtileri olur muydu? Yerleşme olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Merhaba, yerleşme kanaması normal bir adet kanamasından çok daha az bir kanama şeklinde olur.Zaten yerleşme kanaması her gebelikte gçrülen bir durum da değildir. Yerleşme kanamasından önce genelde bir belirti olmaz.Adet öncesi belirtileri ise zaten görülmez.Bu durumda hamilelik ihtimali bulunmuyor. Belirttiğiniz kanama yerleşme kanaması olamaz.