5 aylık bebeğim var acaba hamile miyim?

Merhaba. Ben en son şubatın 3 ünde adet gördüm şubatın 24' ü ilişkiye girdik eşimle ve 3 gün gecikti adetim . 5 aylık bebeğim var acaba hamile miyim? Çok korkuyorum lütfen cevap verin.

Tahlil.com Cevabı : Bunu anlayabilmeniz için bir gebelik testi yaptırmanız en doğrusu olacaktır. Adet tarihinizin de günü geçmiş. Şayet gebelik yoksa bundan sonra çok daha dikkatli olmanızı ve bir çok annenin yaptığı gibi '' süt korur'' mantığıyla gebelikten korunma yöntemlerini bırakmamanızı tavsiye ederim.