5 aylık oglum var plt degeri subatta 559. 21nisanda 451. 28mayıs son testede 89 cıktı

5 aylık oglum var plt degeri subatta 559. 21nisanda 451. 28mayıs son testede 89 cıktı bu asırı dususun nedeni oglum luminaletten 15 mg kullanıyor buna baglı olabilirmi. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Evet ilaca bağlı olabilir, ancak plt sayısı periferik yayma ile sayılmalıdır..