<5 . b12 değerim ise 134- 590 aralığında 179 . değerlerimin ne durumda olduğunu merak ediyorum.

18 yaşındayım . saçlarımda fazlaca dökülme var. halsizlik ve baş ağrımda var. demir değerim 25-80 aralığında <5 . b12 değerim ise 134- 590 aralığında 179 . değerlerimin ne durumda olduğunu merak ediyorum.

Tahlil.com Cevabı : Demir değeriniz bize yazdığınız gibi <5  ise demir eksikliğiniz var demektir.Bu durumda demir eksikliği yönünden tedavi olmalısınız.